Глиницький ЗНЗ І-ІІ ступенів

Ми раді вітати Вас на сайті Глиницького ЗНЗ І-ІІ ступенів!

На нашому сайті ви зможете отримати інформацію про діяльність нашої школи, її історію, педагогічний колектив, учнівське самоврядування та позакласну роботу. Ви зможете подивитися матеріали, які відображають повсякденне життя педагогічного та учнівського колективів нашої школи.

8 трав. 2024
ПисанкаChallenge2024
У вихованні молодого покоління важливе значення мають народні звичаї і традиції. У чистий четвер здавна господині розписували писанки. Для учнів 6-7 класів відбувся майстер-клас з виготовлення крашанок. До заходу долучилися не лише дівчата, а й хлопці. Традиційним є червоне забарвлення крашанок, однак для більшості яєць діти обрали патріотичні кольори: блакитний і жовтий. Також зробили рожево-червоні та зелені крашанки. Щоб закріпити колір, у воду з харчовими барвниками додавали оцет, а для блиску змащували фарбовані яйця олією. Допомагаючи одне одному, працюючи в команді, діти стали більш згуртованими та дружними. Головне – вони не лише весело провели час, а й покращили своє ментальне здоров'я завдяки арт-терапії. Учні так захопилися, що виявили бажання продовжити "майстер-клас" вдома, зокрема під наглядом дорослих виготовити "мармурові" крашанки для великодніх кошиків.
20 бер. 2024
У рамках Проєкту з учнями 1-4 класів було проведено інформаційно-просвітницький захід, щодо особливостей історії створення Національної гвардії України.
20 бер. 2024
Психологічні хвилинки сприяють
Психологічні хвилинки сприяють формуванню в учнів 7 класу усвідомлення того, що дбати про ментальне здоров'я так само важливо, як і про фізичне.