Глиницький ЗНЗ І-ІІ ступенів

20 бер. 2024

У рамках Проєкту з учнями 1-4 класів було проведено інформаційно-просвітницький захід, щодо особливостей історії створення Національної гвардії України.

Психологічні хвилинки сприяють

Психологічні хвилинки сприяють формуванню в учнів 7 класу усвідомлення того, що дбати про ментальне здоров'я так само важливо, як і про фізичне.

До уваги батьків!

До уваги батьків! Оголошується набір учнів до 1 класу Глиницького ЗНЗ І-ІІ ступенів на 2024/2025 н.р.
14 бер. 2024

Святкування 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

У рамках святкування 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, між учнями 9 класу проводилася "Шевченківська вікторина".
30 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут 2024

День пам'яті Героїв Крут 2024: 29 січня в Україні відзначають 106-ту річницю бою пвд Крутами - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. З нагоди цієї дати у 8 класі було проведено урок памяті "Памяті героїв Крут"
25 січ. 2024

«Пліч –о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри»

В рамках Всеукраїнських змагань «Пліч –о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» 25 січня 2024р. в закладі відбулося відкриття І ( шкільного ) етапу Буковинської спортивної ліги. Відкриття змагань розпочалося з виконання учнями Державного гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих, що полягли внаслідок збройної агресії рф проти України. Окремо згадали випускника нашої школи Бойка Володимира Васильовича 1986р.н., який героїчно загинув при виконанні війського обовязку, захищаючи територіальну цілісність України. Відкриттям І етапу були змагання з волейболу серед команд хлопців 8 і 9 класу. Наступними змаганнями між командами будуть змагання з баскетболу.
22 січ. 2024

День соборності!

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. Сьогодні ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!
19 груд. 2023

Піклування про ментальне здоров*я

Піклування про ментальне здоров*я включає в себе ряд корисних практик, таких як здоровий спосіб життя, регулярний відпочинок , заняття спортом, подолання стресу, ведення активного соціального життяя , пошук підтримки від близьких чи фахівців , а також уникання негативних впливів та шукання позитивних джерел натхнення. З учнями Глиницького ЗНЗ І-ІІ ступенів проводяться психологічні хвилинкки, флешмоби, виховні справи , тренінги
22 лист. 2023