Глиницький ЗНЗ І-ІІ ступенів

Конкурс "Вікторина" до дня народження Т.Г.Шевченка 4 клас
25 лют. 2023

Леся Українка

25 лютого 1871 року у місті Звягель (тепер - місто Новоград-Волинський Житомирської області) народилася Лариса Петрівна Косач - майбутня Леся Українка, культова українська письменниця, перекладачка і культурна діячка. Багато її творів визнані шедеврами світової літератури, а в українську вони принесли нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур. Леся Українка писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики і брала активну участь в українському національному русі. 1 серпня 1913 року завершився земний шлях Лесі Українки. 1871-1913...
24 лют. 2023

Річниця повномасштабного російського вторгнення

24 лютого Річниця повномасштабного російського вторгнення
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди учні 5 класу Глиницького ЗНЗ І-ІІ ст. взяли участь у мовознавчій вікторині "Мова - серце народу"
20 лют. 2023

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щороку 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року.
16 лют. 2023

День єднання

16 лютого 2023 Україна вдруге відзначала День єднання. Тож і наш заклад доєднався до заходів. Саме в цей день діти прикрашали одяг символічними жовто-блакитними стрічками, хто приєднувався до уроків з маленькими прапорцями у руках або з встановленим на фоні прапором - головне, що ми знову об'єдналися у спільному прагненні проявити свою громадянську позицію та любов до України. У кожному класі класні керівники провели урочисті заходи, присвячені Дню єднання.
14 лют. 2023

День Святого Валентина

День Святого Валентина, або День закоханих - свято, яке 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу. У США - c 1777 року, а в Україні - з початку 90-x років. Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи . Свято проводили старшокласники. Дітям та вчителям розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. Також учні дарували один одному валентинки! Вітаємо всіх з Днем Закоханих! Кохайте і будьте коханими!!!
29 січ. 2023

День памяті Героїв Крут!